KODĖL SVARBŪS GERBUVIO DARBAI?

Pastatytas ar renovuotas namas – dar ne viskas. Norint komfortiškai ir be rūpesčių gyventi būtina atlikti gerbūvio darbus. Gerbūvio darbai – tai tvarkinga aplinka, patogūs takeliai ir gražus kiemas, nesvarbu, turite porą arų žemės ar kelis hektarus, visas plotas turi būti tvarkingas, o ypač tai, kas yra arčiausiai pastatų.

Vienas iš svarbiausių darbų, ypač atlikus namo pamato šiltinimą, yra nuogrindos įrengimas. Nuogrinda yra skirta apsaugoti pamatą nuo drėgmės tekėjimo, taip užtikrinant jo ilgaamžiškumą. Be viso to, lyjant lietui cokolis nebus aptaškomas žemėmis, moliu ar kitais nešvarumais – taip namas reikalauja mažiau priežiūros palaikant gerą estetinį vaizdą.

Mes galime atlikti ir kitus gerbūvio darbus, kurie gali būti būtini tiek po statybų, tiek ir prieš jas:

  • Esamo sujudinto grunto trombavimas.

  • Membraninės plėvelės įrengimas.

  • Smėlio užpylimas, sutrombavimas.

  • Esamo sujudinto grunto trombavimas.

  • Agro plėvelės klojimas.

  • Dekoratyvinių akmenukų supylimas.

Kuomet gruntas yra sujudintas būtinas tinkamas jo trombavimas – tuo galime pasirūpinti, nesukeldami rūpesčių Jums: pasirūpinsime technika, atliksime darbus, o Jums nereikės vargintis kol atliksite šį ganėtinai monotonišką darbą.

Tinkamai rūpinantis pamatų apsauga nuo drėgmės ir norint užtikrinti vėdinimą būtina membraninė plėvelė. Mes pasirūpinsime tinkamu membraninės plėvelės įrengimu, todėl galėsite būti ramūs, jog net ir per didesnes liūtis Jūsų rūsys bus sausas, o pamatai liks saugūs. Be to, kokybiška membraninė plėvelė apsaugo ir nuo augalų šaknų daromos žalos pamatams.

Įrengiant pamatus, renovuojant seno namo grindis ar kai kuriuose kituose statybos procesuose gali būti reikalingas smėlio užpylimas. Yra du variantai: patiems su kastuvu pilti smėlį arba šį darbą palikti mums. Mes pasirūpinsime ne tik greitesniu smėlio užpylimu naudojant tam skirtą techniką, bet ir tinkamai sutrombuosime jį, užtikrindami reikiamą lygumą.